Вибір мови:

Про компанію

ТОВ “Техмонтажцентр” (державна ліцензія України на право виконання будівельно-монтажних робт серія АЕ № 640661, кваліфікациний сертифікат інженерно-будівельного проектувальника серія АР № 010975) пропонує до Вашої уваги спектр послуг з проведення комплексних робіт щодо капітального будівництва, реконструкцій, технічному переозброєнню, а також пуско-налагоджувальні роботи згідно технології.

Техмонтажцентр

Bсі pоботи проводяться як згідно з Вашим проектом, так і згідно з проектом, розробленим відділом комплексного проектування нашого підприємства.

При проведенні робіт ми використовуємо не тільки стандартне обладнання, але і унікальне обладнання, яке розробляється і виготовляється фахівцями ТОВ “Техмонтажцентр” на виробничій ділянці, що знаходиться в м. Черкаси.

ТОВ “Техмонтажцентр”  – одне з небагатьох підприємств в Україні, що має досвід якісного виготовлення і монтажу транспортних систем дифузійних установок похилого типу ДС-7, ДС8, ДС-10, ДС-12, ДС-19, а також проводить монтаж дифузійних установок, капітальний ремонт, наладку з постачанням запасних частин.

ТОВ “Техмонтажцентр” в науково-виробничій діяльності співпрацює з Національним університетом харчових технологій (м. Київ). Разом з НУХТ розроблено і вдосконалено на ряді підприємств цукрового виробництва випукло-увiгнутий профіль на елементах транспортної системи дифузійного апарата – патент № 23299A Україна.

Крім того, нами розроблений вдосконалений комплекс обладнання для мийного відділення типу “низький-високий рівень” (“ополіскувач буряка”), який пройшов промислову перевірку і довів свою економічну доцільність на підприємствах України і Росії. На ряд обладнання є патент № 33979 Україна.

Наше підприємство є членом саморегульованої організації “Об’єднання проектувальників міста Курська і Курської області”.

Є великий досвід в проведенні проектних робіт і будівельно-монтажних робіт по реконструкції, модернізаці і технічному переоснащенню жомопресового відділення (цеху) з застосуванням жомопресів ВАВBINI (Італія), Atlas-STORD (Норвегія), МERCIER (Іcпанія), GH-2 (Hімеччина).

ТОВ “Техмонтажцентр” має великий досвід в проведенні проектних і будівельно- монтажних робіт реконструкції, модернізації і технічному переоснащенню жомосушильного барабана і для іншого обладнання в жомосушильному вдділенні, що дозволяє зменшити витрату палива:

– розроблені і вдосконалені малогабаритні циліндричні топки (дозволяють зменшити витрат палива на 10-18%);

– введена схема сушки жома, з використанням тепла викидних димових газів (дозволить зменшити витрату палива на 5-10%).

Facebook
Instagram